Сторінка ГТУ ДСНС в Одеській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Одеській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Одеській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
17.01.2016

На території Одеської області погодні умови погіршуються

Внаслідок переміщення в Україну активного південного циклону протягом 17-18 січня на території Одещини очікуються сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с.

Протягом 17 січня по м. Одеса та по Одеській області очікуються снігові відкладення, ожеледь, налипання мокрого снігу, сильна хуртовина, видимість до 50-100 м, вдень дуже сильний сніг. Вночі  17 січня по м. Одеса та по Одеській області очікується вітер північний 15-20 м/с, ожеледиця, снігові замети.

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов введено заборону руху транспортних засобів по автомобільних дорогах загального користування:

М-05 Київ – Одеса, на ділянці км 321+000 - км 464+122

М-05-01 обхід м. Одеси М-13

Кіровоград – Платонове (на Кишинів)

М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог)

М-15 Одеса – Рені (на Бухарест)

М-16 Одеса – Кучурган (на Кишинів)

М-27 Одеса – Іллічівськ

М-28 Одеса – Южне - /М-14/

Р-70 Одеса – Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/

Р-72 КПП «Старокозаче» – Білгород-Дністровський

 

До розчистки доріг державного та обласного значення залучені 294 одиниці спеціальної техніки, 467 фахівців Державного підприємства «Облавтодор» та комунальних підприємств міста Одеса. На цілодобовому чергуванні перебуває  95 одиниць основної та спеціальної техніки Головного управління ДСНС України в Одеській області, 317 рятувальників.

 

Станом на 18 годин залишаються знеструмленими 22 населених пункти. Для відновлення електромереж задіяні 20 аварійно-відновлювальних бригад ПАТ "Одесаобленерго", 56 працівників.

Порушень систем водо-, газо-, теплопостачання не відзначається.

 

На території області функціонує 35 стаціонарних пунктів обігріву в приміщеннях адміністративного та соціального призначення, 2 наметових стаціонарних пункти обігріву, 1 мобільний пункт обігріву. 

 

Головне управління ДСНС України в Одеській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування на вулиці та в дорозі. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження. Остерігайтесь переохолодження.

 

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

 

 

    Прес-служба ГУ ДСНС України  

в Одеській області


 Події 
 Новини