Сторінка ГТУ ДСНС в Одеській області в Facebook Сторінка ГТУ ДСНС в Одеській області в Twitter Сторінка  ГТУ ДСНС в Одеській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту
15.10.2013

м. Котовськ: пройшли навчання, в ході яких було відпрацьовано дії відповідних служб під час вибуху цистерни з бензином на АЗС «Мустанг»

За легендою навчань, 14 жовтня о 14:12 в Котовську на АЗС «Мустанг», під час зливу нафтопродуктів з цистерни ємністю 10 тон, через відсутність заземлення, стався електричний розряд, з послідуючим загоранням та вибухом цистерни з бензином А-95. Троє людей «постраждало».

 

Першими на місце події прибули 2 пожежно-рятувальних відділення державної пожежно-рятувальної частин м. Котовськ ГУ ДСНС України в Одеській області, пожежний потяг та пожежне відділення військової частини 2196. Після рятувальників прибули швидка медична допомога, міліція, служба газу, ремонтна бригада електромереж, представники органів міської влади.

 

Рятувальники м. Котовська подали ствол «Б» на охолодження цистерни та ствол повітряно-пінний на гасіння пожежі. Друге пожежне-рятувальне відділення було встановлено на вододжерело, після чого було подано 2 ствола ГПС-600. З пожежного потягу залізничної дороги було подано 2 ствола «Б» на захист АЗС. Троє постраждалих було передано працівникам швидкої медичної допомоги. О 15:03 пожежу було ліквідовано.

 

Нагадаємо, з 7 по 17 жовтня в Одеській області комісією ДСНС України проводиться комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи техногенної та пожежної безпеки. Про результати перевірки буде доведено до Кабінету міністрів України.

 

Відділ зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю

ГУ ДСНС України в Одеській області


 Події 
 Новини